http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60.gif

 

Aukro

Jak Aukro funguje  Co lze prodávat  Pravidla na Aukro
Rady na nákup a prodej  Aukro pro webmastery  Historie služby Aukro

Prodej na Aukro

Na Aukru můžete dát do aukce téměř cokoliv a říct si za to jakoukoliv sumu, ale v případě ze nechcete danou věc prodat pod cenou doporučuji na začátek aukce nastavit minimální cenu za kterou chcete věc prodat.Někdy je sice dobré začít na ceně za danou věc na 1 Kč, ale pokud nebude o danou věc na Aukro zájem může se prodat třeba za těch 1 Kč. Je dobré připojit i informace o poštovném atd.   

Pro kladná hodnocení se ale občas hodí prodávat věci levně :-) Kladné hodnocení pak zvyšují Vaši důvěryhodnost

 

Důležité je taky přidat ke každé věci nějaké fotografie pamatujte že jakýkoliv obrázek upoutá víc než jen strohý text,

takže čím více kvalitních fotografií tím je vaše šance uspět a Aukro aukci větší.

 

U každé aukce je důležité nastavit dobu trvání obvykle se nastavuje tak okolo 1 týdne pokud si myslíte, že se daná věc bude hůř prodávat doporučuji nastavit delší dobu. Většinou nejvíce příhozů přichází až  na konci aukce.

 

Funkce KUP TEĎ znamená že pokud někdo nabídne Vámi zvolenou částku tak rovnou vyhrává.

 

Nákup na Aukro

Na Aukro aukci dájí koupit kvalitní věci jen za 1 Kč spousta lidí přecení poptávku po daní věci nebo nepoužije zvýhodnění.

 

Doporučuji aukci sledovat až do do samého konce to totiž lidé nejvíce přihazují. Také je důležité se předem podívat na důvěryhodnost a zkušenosti daného obchodníka.Věřím že se Vám podaří na Aukru i spousta skvělých obchodů, protože vše má pro každého jinou cenu.

 

Závěrem Vám přeji mnoho vydařených nákupů na aukci aukro online

 

Tento banner vás zavede na aukro.cz kde se můžete zaregistrovat...

 

  Aukro Aukce

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Jste-li právě před otázkou zda začít včelařit, máme pro Vás řešení, které vám pomůže tuto otázku rozhodnout. Výše zmíněnou nabídku můžete použít i na zájemce o medové přípravky a množství velice shodně laděných doplňků. Spojení několika internetových portálů Vám prezentuje včelí produkty určitých předpokladů, které lze aplikovat pro svoje potřeby. Mimo běžného internetového obchodu se včelařskými potřebami , je možné objevit hromadu jiných hodnotných informací.

Výhodné včelařské potřeby i špičkové a propracované včelí produkty a jiné doplňky. Toužíte-li po dalších lákavých informacích a nástrojích, které Vám mohou ideálním způsobem dodat potřebné vybavení, je tu nadčasová včelařská inzerce či portály týkající se této sféry. O včelařství se tak v současnosti může začít zabývat naprosto každý. Nezatoužili jste po staré a používané technice, můžete si pořídit různé produkty v moderním provedení. Nabízíme i skvělé nástavkové včelí úly rámkové míry 39x24 v našich včelařských potřebách. Nepostradatelnou součástí tohoto webového včelího obchodu je samozřejmě množství ostatních doplňků. Veliké množství dalších výdobytků se může starat o Váš startující nebo současný chov včel. Ať se jedná kupříkladu o medomety nebo jiné doplňky. Neprobírejte už nekonečnou otázku jak začít včelařit a raději se začtěte do těchto praktických internetových projektů. Nastudujte si spoustu hodnotných informací a kupte všechno důležité v tomto internetovém obchodu.

Zvolit totiž můžete nejen včelařskou inzerci , ale také znamenitý a skvěle aktualizovaný online eshop. Prahnete-li však jenom otestovat výdobytky z této znamenité oblasti, můžete se spolehnout taktéž na hodně propracovanou nabídku doplňků. Hodně efektivní jsou dárkové koše, v nichž lze objevit nejen pleťové krémy, ale i nápoje, plápolající svíčky a jiné krásné dárky. Dejte se do včelaření s tím nejlepším úmyslem a hodnotnými údaji o všech včelařských potřebách.

Creative Artist 3D grafika a 3D animace                                                                                                                                                              autor: jiřík,Jiří Jansa. Kontakt. ICQ:227-526-755