http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60.gif

 

Aukro

Jak Aukro funguje  Co lze prodávat  Pravidla na Aukro
Rady na nákup a prodej  Aukro pro webmastery  Historie služby Aukro

Pravidla na Aukro

     

Obchodování na Aukro.cz se řídí Dražebním řádem - Aukro Smlouvou. Každý uživatel, který využívá

služeb Aukro.cz, dává svým jednáním najevo souhlas s touto Smlouvou. Všechny body Aukro

Smlouvy jsou srovnatelně důležité. Zde je několik základních pravidel, které je třeba

bezpodmínečně znát a dodržovat.

Obchodovat na Aukro.cz mohou jen registrovaní uživatelé starší 18-ti let. Registrace je zcela

zdarma.Prodávat mohou pouze ti uživatelé, kteří si nechají ověřit svou adresu pomocí aktivačního

kódu a plně aktivují svůj účet.

 

Popis předmětu aukce podléhá přesně stanoveným pravidlům. Kdokoliv může upozornit

administrátory Aukro.cz, pokud má podezření, že došlo k porušení těchto pravidel. Na Aukru

je zakázáno nabízet zbraně, drogy a pornografické materiály v jakékoliv jejich podobě a dále

všechny položky, jejichž prodej je jakýmkoliv způsobem omezen či zakázán platnými právními

předpisy ČR.

 

Prodávající má na výběr několik možností prodeje. Ve všech případech, s výjimkou použití tzv.

Vyhrazené ceny, je povinný prodat předmět za cenu dosaženou v průběhu aukce případně

za cenu Kup teď, kterou si sám určil.

 

Průběh aukce a dokončení transakce, stejně jako její právní závaznost je popsán v dražebním řádu.

 

Smlouva je uzavřena okamžikem ukončení aukce. Výjimkou je dražba s větším množstvím

předmětů s volbou "Kup Teď".

 

Prodávající a kupující jsou zavázáni se kontaktovat do 7 dnů od ukončení aukce.

Porušení kteréhokoliv bodu Aukro smlouvy může vést k zablokování přístupu na Aukro.cz.

 

Důrazně doporučuji smlouvu před prvním prodejem řádně prostudovat

  

Tento banner vás zavede na aukro.cz kde se můžete zaregistrovat...

 

Aukro Aukce

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Jste-li právě před otázkou zda začít včelařit, máme pro Vás řešení, které vám pomůže tuto otázku rozhodnout. Výše zmíněnou nabídku můžete použít i na zájemce o medové přípravky a množství velice shodně laděných doplňků. Spojení několika internetových portálů Vám prezentuje včelí produkty určitých předpokladů, které lze aplikovat pro svoje potřeby. Mimo běžného internetového obchodu se včelařskými potřebami , je možné objevit hromadu jiných hodnotných informací.

Výhodné včelařské potřeby i špičkové a propracované včelí produkty a jiné doplňky. Toužíte-li po dalších lákavých informacích a nástrojích, které Vám mohou ideálním způsobem dodat potřebné vybavení, je tu nadčasová včelařská inzerce či portály týkající se této sféry. O včelařství se tak v současnosti může začít zabývat naprosto každý. Nezatoužili jste po staré a používané technice, můžete si pořídit různé produkty v moderním provedení. Nabízíme i skvělé nástavkové včelí úly rámkové míry 39x24 v našich včelařských potřebách. Nepostradatelnou součástí tohoto webového včelího obchodu je samozřejmě množství ostatních doplňků. Veliké množství dalších výdobytků se může starat o Váš startující nebo současný chov včel. Ať se jedná kupříkladu o medomety nebo jiné doplňky. Neprobírejte už nekonečnou otázku jak začít včelařit a raději se začtěte do těchto praktických internetových projektů. Nastudujte si spoustu hodnotných informací a kupte všechno důležité v tomto internetovém obchodu.

Zvolit totiž můžete nejen včelařskou inzerci , ale také znamenitý a skvěle aktualizovaný online eshop. Prahnete-li však jenom otestovat výdobytky z této znamenité oblasti, můžete se spolehnout taktéž na hodně propracovanou nabídku doplňků. Hodně efektivní jsou dárkové koše, v nichž lze objevit nejen pleťové krémy, ale i nápoje, plápolající svíčky a jiné krásné dárky. Dejte se do včelaření s tím nejlepším úmyslem a hodnotnými údaji o všech včelařských potřebách.

Creative Artist 3D grafika a 3D animace                                                                                                                                                              autor: jiřík,Jiří Jansa. Kontakt. ICQ:227-526-755