http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60.gif

 

Aukro

Jak Aukro funguje  Co lze prodávat  Pravidla na Aukro
Rady na nákup a prodej  Aukro pro webmastery  Historie služby Aukro

Partnerský program Aukro

 

Těm kdo vlastní webové stránky Aukro nabízí možnost zapojit se do tzv. "Partnerského programu"

(affiliate program) a tím rozšířit tuto službu mezi další uživatele internetu.

 

Partnerský Program umožňuje každému uživateli Aukra, který vlastní WWW stránky

 (bez ohledu na jejich velikost, stupeň obtížnosti, vzhled), umístění banneru propagujícího

 Aukro služby. Za každé přijmuté kliknutí dostane partner ohodnocení podle Aukro Smlouvy (1 Kč).

Dále je každému Partnerovi na účet připisováno vždy 10% z poplatků pro Aukro od každého

Doporučeného uživatele, který se na Aukro zaregistruje do 14 dní od kliknutí na Partnerův

banner a provede plnou aktivaci účtu.

Podílení se na Partnerském Programu je zdarma - Aukro platí za přijaté kliknutí a podíl na

poplatcích od doporučených uživatelů.

Stav účtu můžete zkontrolovat každý den a vydělané peníze si můžete nechat vyplatit v hotovosti

(jen pokud je stav účtu vyšší než 800 Kč; tato volba je jen pro uživatele, kteří mohou vystavovat faktury).

Abyste se stal Partnerem, musíte:

  1. se zaregistrovat do Partnerského Programu - klikněte na odkaz Registrace

  2. vytvořit HTML kód pro vybraný banner - klikněte na odkaz Nový banner.

  3.  Vyberte banner a zadejte požadované údaje

  4. vložte vytvořený kód na WWW stránku.

 

Partnerskéhý programu Aukro je pro každého, kdo vlastní WWW stránku a je registrovaným

uživatelem Aukro.cz

Stačí se jen zaregistrovat do Partnerského Programu, vybrat banner nebo Vyhledávací panel

 a umístit jej na svou WWW stránku. To je všechno!

 

 

Tento banner vás zavede na aukro.cz kde se můžete zaregistrovat...

 

Aukro Aukce

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Jste-li právě před otázkou zda začít včelařit, máme pro Vás řešení, které vám pomůže tuto otázku rozhodnout. Výše zmíněnou nabídku můžete použít i na zájemce o medové přípravky a množství velice shodně laděných doplňků. Spojení několika internetových portálů Vám prezentuje včelí produkty určitých předpokladů, které lze aplikovat pro svoje potřeby. Mimo běžného internetového obchodu se včelařskými potřebami , je možné objevit hromadu jiných hodnotných informací.

Výhodné včelařské potřeby i špičkové a propracované včelí produkty a jiné doplňky. Toužíte-li po dalších lákavých informacích a nástrojích, které Vám mohou ideálním způsobem dodat potřebné vybavení, je tu nadčasová včelařská inzerce či portály týkající se této sféry. O včelařství se tak v současnosti může začít zabývat naprosto každý. Nezatoužili jste po staré a používané technice, můžete si pořídit různé produkty v moderním provedení. Nabízíme i skvělé nástavkové včelí úly rámkové míry 39x24 v našich včelařských potřebách. Nepostradatelnou součástí tohoto webového včelího obchodu je samozřejmě množství ostatních doplňků. Veliké množství dalších výdobytků se může starat o Váš startující nebo současný chov včel. Ať se jedná kupříkladu o medomety nebo jiné doplňky. Neprobírejte už nekonečnou otázku jak začít včelařit a raději se začtěte do těchto praktických internetových projektů. Nastudujte si spoustu hodnotných informací a kupte všechno důležité v tomto internetovém obchodu.

Zvolit totiž můžete nejen včelařskou inzerci , ale také znamenitý a skvěle aktualizovaný online eshop. Prahnete-li však jenom otestovat výdobytky z této znamenité oblasti, můžete se spolehnout taktéž na hodně propracovanou nabídku doplňků. Hodně efektivní jsou dárkové koše, v nichž lze objevit nejen pleťové krémy, ale i nápoje, plápolající svíčky a jiné krásné dárky. Dejte se do včelaření s tím nejlepším úmyslem a hodnotnými údaji o všech včelařských potřebách.

Creative Artist 3D grafika a 3D animace                                                                                                                                                              autor: jiřík,Jiří Jansa. Kontakt. ICQ:227-526-755